Rzeczoznawca

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY Opole

Wypadki i kolizje drogowe w Unii Europejskiej

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT to eksperci w dziedzinie motoryzacji i techniki samochodowej, którzy wykonują przede wszystkim wyceny wartości samochodów powypadkowych,  kosztorysy napraw powypadkowych i opinie techniczne niezbędne osobom poszkodowanym w procedurze likwidacji szkody w celu uzyskania wypłaty odszkodowania.

Regionalni rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT z pełnym zaangażowaniem świadczą usługi techniczne na najwyższym poziomie, zgodne z przyjętymi normami i standardami europejskimi. Powypadkowe opinie techniczne, jakie wykonują niezależni rzeczoznawcy MOTOEXPERT coraz cześciej są podstawą wypłaty lukratywnego odszkodowania za straty materialne poniesione w wyniku wypadku drogowego przez poszkodowanego kierowcę. Ponadto rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT współpracują z ekspertami z kraju i z zagranicy, co pozwala im na świadczenie usług rzeczoznawczych dla osób poszkodowanych w niezawinionych wypadkach i kolizjach drogowych, do jakich dochodzi na terenie Unii Europejskiej.

Opiniowanie szkód komunikacyjnych 

W razie wypadku lub po kolizji drogowej zawsze warto skorzystać z usług niezależnego eksperta techniki samochodowej, jakim jest bez wątpienia rzeczoznawca z sieci MOTOEXPERT. W przypadku starania się o odszkodowanie powypadkowe niezwykle korzystnym wydaję się być przeprowadzenie likwidacji szkody na podstawie niezależnej wyceny szkody, sporządzonej przez samodzielnie wybranego rzeczoznawcę motoryzacyjnego. Wówczas, jako osoby poszkodowane, mamy pewność, że wartość wyliczonego odszkodowania nie została zaniżona a szkoda została skalkulowana obiektywnie.

Rzeczoznawcy MOTOEXPERT, aby prawidłowo określić wartość każdej szkody oraz ustalić wysokość należnego osobie poszkodowanej odszkodowania, wykorzystują przede wszystkim swoją specjalistyczną wiedzę techniczną oraz najnowsze oprogramowanie komputerowe i opierają się na aktualnie obowiązujących europejskich standardach. Pomagając Klientom mającym szkodę komunikacyjną np. za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria) rzeczoznawcy MOTOEXPERT niejednokrotnie korzystają z pomocy partnerskich ekspertów techniki samochodowej.

Zapraszamy do korzystania z usług sieci MOTOEXPERT!

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Niezależne opiniowanie szkód drogowych – Wycena auta po wypadku za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *